Kompletní rekonstrukce panelového bytu | Rekonstrukce bytového jádra | Pokládka obkladů a dlažeb | Koupelny na klíč

PRAHA A OKOLÍ

REKOMAXNabídka služeb

Rekonstrukce bytu

Naší hlavní činností je specializace na kompletní rekonstrukce panelových bytů. Každý byt je pro nás výzvou, snažíme se respektovat přání zákazníka a současně zajistit proveditelnost přestavby panelového bytu po technické stránce. Poradíme jak s vhodným dispozičním řešením bytu, tak s výběrem materiálů a zařizovacích předmětů. Nabízíme také služby architekta.

Bytová jádra

Jednou z našich specializací je kompletní rekonstrukce bytových jader v panelových domech. Naší zásadou při provádění těchto prací je jak nadstandardní kvalita používaného materiálu, tak i jeho profesionální řemeslné zpracování.

Přestavba bytového jádra se řadí k velkým rekonstrukcím v bytech a proto je nezbytné věnovat jim dokonalou přípravu. V této souvislosti je proto vhodné využít služeb našeho architekta, který Vám nabídne různé varianty celé realizace

Obklady a dlažby

Provádíme profesionální pokládky obkladů a dlažeb jak ve standardu, tak i v luxusním provedení. Realizujeme obložení koupelen i jejich celkové rekonstrukce, rekonstrukce bytového jádra, obložení schodů a pokládku dlažeb v užitkových i obytných místnostech. Máme mnohaleté zkušenosti v této oblasti a jsme připraveni vyhovět každému přání našich zákazníků.

Pokud jste se rozhodli pro rekonstrukci Vaší koupelny, WC, chodby, balkonu, schodů, terasy nebo verandy, či stavíte úplně nový dům, potom obkladačské práce a práce spojené s obkladem a dlažbou budou jistě patřit ke službám, které využijete.

Bytový architekt

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhu řešení dispozice bytů, koupelen, bytových jader a kuchyní. Tyto služby jsou vázány pouze na následně provedené rekonstrukce realizované naší firmou. V řípadě nenávaznosti a objednání samostatných služeb architekta, je potřeba počítat s dvojnásobnou cenou sa zlužby.

 

 

Rychlý kontakt

  +420 606 510 851

Oblast působení

Působíme hlavně v Praze a blízkém okolí.

Zavoláme Vám zpět

Váš telefon:

Rychlá poptávka či dotaz

Jméno/firma: *
Telefon:
e-mail: *
Váš dotaz:
kontrolní text : 13476
kontrola :


2011 - 2018 B7 design Kompletní rekonstrukce panelového bytu | Rekonstrukce bytového jádra | Pokládka obkladů a dlažeb | Koupelny na klíč Úvod | Nahoru

Novinky
REKOMAX
Nabídka služeb
Ceník
Reference
Poradna
Zadat poptávku
Kontakty
Rekonstrukce bytu
Bytová jádra
Obklady a dlažby
Bytový architekt
Mikuláš Szabó
Košťálkova 1105/1
182 00 Praha 8 – Kobylisy
+420 606 510 851