Kompletní rekonstrukce panelového bytu | Rekonstrukce bytového jádra | Pokládka obkladů a dlažeb | Koupelny na klíč

PRAHA A OKOLÍ

REKOMAXPoradna


Vybrali jsme zde pro Vás odpovědi na často kladené otázky našich zákazníků, ze kterých se můžete dozvědět informace pro úplný začátek. Každopádně, pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.


Je možno zaplatit celou rekonstrukci bytového jádra, nebo celého bytu z úvěru stavebního spoření?

Této variantě financování rekonstrukce bytu se nebráníme, je ale potřeba si uvědomit, že platby z bank nám přicházejí hodně zpožděné, často již po dokončení rekonstrukce. Je to ale časté přání našich zákazníků, proto je potřeba vše předem naplánovat.

Ráda bych si nechala vypracovat od Vaší firmy rozpočet na rekonstrukci panelového bytu. Mám sice přesnou  představu, jak by mělo vše vypadat, ale zatím nevím jaké vybrat zařizovací předměty, obklady atd. Můžete mi prosím poradit s dalším postupem a případnou poptávkou?

Pokud máte již jasnou představu o Vaší rekonstrukci, zašlete nám prosím telefonický kontakt na Vás. sjednáme si s Vámi schůzku na které nám vysvětlíte Vaše záměry. Poté pro Vás vypracujeme nabídkový rozpočet a poradíme s případnými nejasnostmi. Vše samozřejmě zdarma.

Rád bych si zrekonstruoval svůj panelový byt, ale všechny příčky jsou z panelu. Je velký problém i přes to změnit dispozici bytu?. Je vaše firma schopná provést i takovouto rekonstrukci bytu?

Samozřejmě jsme schopni provést i takovouto rekonstrukci. Pokud chcete změnit dispozici bytu a máte siporexové příčky, není v tom žádný problém. Vybourání panelových příček je ovšem náročnější. Veškeré příčky se musejí rozřezat na menší bloky, které je možno odstranit a odnést. Řezání se provádí diamantovým kotoučem s chlazením vodou. Pro toto je potřeba mít zajištěn přívod el. energie 380 V.

Je možné vypracovat nezávazně a zdarma cenovou kalkulaci pro konkrétní rekonstrukci bytového jádra? Jaké podklady je nutno pro takový odhad předložit?

Samozřejmě cenovou nabídku zpracováváme nezávazně a zdarma. Je však nutná osobní schůzka s Vámi, na které si ujasníme Vaše požadavky a provedeme zaměření.

Je nutné žádat o povolení přestavby bytového jádra na bytovém družstvu?

Ano, povinností nájemníka je informovat majitele objektu o stavebních úpravách, pod které patří i rekonstrukce bytového jádra v družstevním domě. Především předejdete mnohým nedorozuměním, které by mohly nastat při neohlášení (není třeba se obávat, každý majitel ocení investici, kterou sám nemusí financovat).

Je možné v průběhu rekonstrukce koupelny (a toalety) v bytě bydlet? Uvažuji o vaší firmě, ale potřebuji vědět, jestli je nutné se po dobu rekonstrukce "vystěhovat".

jako standardní servis zajišťujeme po celou dobu funkční toaletu a tekoucí vodu z provizorního připojení-mimo ojedinělé dny, kdy není možno z důvodu technologické pauzy (např. lití nivelačních hmot a pokládka podlahy) vstupovat po omezenou dobu na tyto plochy. Takže "vystěhovat" se nemusíte :-) 

Máte volné kapacity na rekonstrukci bytu v paneláku v Praze ještě v průběhu července 2014?

Pro aktuální termíny nás prosím kontaktujte na tel. čísle: 774 333 578. Bude-li to v našich silách, rádi Vám vyhovíme.

Mám panelákový byt. Chtěl bych provést kompletní rekonstrukci bytu. Mám ale velmi nepříjemné sousedy. Jak je to prosím u vás z hlučností prací? Od kolika do kolika hodin provádíte hlučné práce?

Hlučné práce provádíme v pracovní dny od 8:30 do 17:00. Soboty a neděle necháváme volné právě proto, aby si sousedé od hluku odpočinuli. Je ale potřeba si uvědomit, že ten největší hluk je jen ze začátku rekonstrukce asi prvních čtrnáct dní.

Chtěl bych rekonstruovat byt v Praze v Holešovicích, kde je problém s parkováním, protože tam jsou modré zóny. Byl by to pro vás problém? Určitě budete potřebovat někde parkovat.

Ano s parkováním na Praze 7 je trošku problém. Samozřejmě ne jenom tam, ale i s tím si poradíme. Neváhejte nás prosím kontaktovat.

Kolik by asi stála rekonstrukce panelového bytu 2+1 z 80 let? Nepotřebuji samozřejmě přesnou cenu, ale alespoň zhruba.

Pro předběžný náhled ceny rekonstrukce bytu prosím navštivte na našich stránkách sekci "Rekonstrukce bytu" hned pod hlavním logem.

Dobrý den. Zajímalo by mě, z jakého materiálů vyzdíváte nové příčky (nenosné) při rekonstrukci panelového bytu. Děkuji za odpověď.

Dobrý den. vyzdíváme z přesných příčkovek od YTONGU.

Realizujete rekonstrukce bytu i mimo Prahu? 

Mimo Prahu je široký pojem, ale pokud se budeme bavit o délce do třiceti kilometrů od Prahy, tak i takovéto zakázky jsme schopni pokrýt.

Na vašich stránkách jsem se dočetl, že poskytujete i služby architekta. Můžete prosím prozradit o jakého architekta se jedná. Děkuji za odpověď.

Externě spolupracujeme se třemi architekty, ale obávám se, že jména Vám asi nic neřeknou. Každopádně, pokud budete chtít využít služeb jednoho z nich, neváhejte nás prosím kontaktovat.


 

 

Rychlý kontakt

  +420 606 510 851

Oblast působení

Působíme hlavně v Praze a blízkém okolí.

Zavoláme Vám zpět

Váš telefon:

Rychlá poptávka či dotaz

Jméno/firma: *
Telefon:
e-mail: *
Váš dotaz:
kontrolní text : 47255
kontrola :


2011 - 2018 B7 design Kompletní rekonstrukce panelového bytu | Rekonstrukce bytového jádra | Pokládka obkladů a dlažeb | Koupelny na klíč Úvod | Nahoru

Novinky
REKOMAX
Nabídka služeb
Ceník
Reference
Poradna
Zadat poptávku
Kontakty
Rekonstrukce bytu
Bytová jádra
Obklady a dlažby
Bytový architekt
Mikuláš Szabó
Košťálkova 1105/1
182 00 Praha 8 – Kobylisy
+420 606 510 851